NOWE INFORMACJE

6.11.2017:
Stworzyłem niedawno profil (fanpage / stronę) na Facebooku (link na stronie głównej). Dodatkowo - ostatnia partia fizycznych nośników z płytą "CLOSER" została wystawiona na Allegro.


22.10.2017:
Płyta "CLOSER" jest już do odsłuchania i pobrania w dziale "MUZYKA". Do działu "ATARI CHIPTUNES" dodałem zwycięskiego chipa z Load Error 2017. Dziękuję za wszystkie głosy na party. Moduł z tracker compo wkrótce (po lekkiej przebudowie działu "MODUŁY").


01.10.2017:
Dodałem dział "NEWS".

Płyta "CLOSER" jest już skończona i jej pierwsza partia będzie gotowa w tym tygodniu. Tym razem robię to własnym kosztem, nie polegam na osobach trzecich, więc płyta będzie wyglądała normalnie - jak płyta CD powinna wyglądać - w plastikowym pudełku, z okładką itd. Wolę już przeznaczyć na ten cel więcej żeby było dobrze.

Chwilowo też z działu "eXtra" zniknęła możliwość pobrania płyty - wróci za jakiś niezbyt długi czas, już jako finalny zestaw CUE+FLAC. W pierwszej kolejności płyta (fizycznie) będzie dostępna na Load Error 2017. Można się po nią zgłosić bezpośrednio do mnie lub, jeżeli wszystko pójdzie dobrze, będzie dostępna na stoisku.

Dla dotujących mam zamiar przygotować kolejne specjalne niespodzianki. Jeżeli chodzi o powiązanie dotacji z płytą - proszę pytać mnie na Load Error. :)